Podążaj za nami:

KASY FISKALNE ONLINE

Kto musi posiadać kasę on-line od 1 lipca 2021

Obowiązek pracy na kasach fiskalnych on-line

Do wymiany kas fiskalnych na on-line od lipca 2021 zobligowane są takie branże jak:

  • kosmetyczka,
  • fryzjer,
  • lekarz,
  • stomatolog,
  • prawnik,
  • budowlaniec,
  • siłownie oraz kluby fitness.

Termin wprowadzenia kas fiskalnych online określony jest w rozporządzeniu wydanym przez Ministra finansów z 10.06.2020 roku w sprawie przedłużenia terminów prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących posiadających elektroniczny lub papierowy zapis kopii.

blank image

Kasy firmy Novitus

Drukarki i kasy fiskalne to kluczowe produkty marki Novitus, które od 25 lat wspierają tysiące polskich przedsiębiorców. Najwyższa jakość, znakomite wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne oferty Novitus zostały wielokrotnie potwierdzone wyróżnieniami Lidera Rynku, Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, czy tytułami: Dobry Wzór, Innowacja w handlu czy Złoty Paragon.

blank image

Kasy firmy Posnet

Od 26 lat firma Posnet dostarcza wyjątkowe rozwiązania technologiczne, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy. Oferuje m. in. nowoczesne kasy i drukarki fiskalne, wytrzymałe wagi sklepowe czy łatwe w obsłudze ekrany dotykowe.

blank image

Kasy firmy Elzab

ELZAB to synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. Od ponad 50 lat firma z pasją realizuje stawiane przed sobą wyzwania, a solidność i trwałość urządzeń pozwala firmie ELZAB cieszyć się dziś mianem jednego z czołowych producentów na rynku. W placówkach handlowych w całym kraju pracuje ponad 1mln urządzeń marki ELZAB.

Sprawdź dostępność

Szukasz rozwiązań na miarę twojego biznesu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie obsłużyć Twoich klientów. Najlepsze i wyróżniane wieloma nagrodami kasy fiskalne oraz nowoczesne drukarki,

Zadzwoń (44) 682-3272